svētdiena, 2020. gada 26. aprīlis

Jaunā līdera apoloģētika un humanitātes noziegums

   Svešvārdam “apoloģētika” ir slikta pieskaņa. Šo svešvārdu attiecina uz neobjektīvu pārmērīgu slavināšanu. Apoloģēti ar apoloģētiku tiecas lišķīgi izpatikt, bet nevis objektīvi raksturot. Ja kādam pārmet apoloģētiskumu, tad tiek pārmesta necienīga izdarība. Šajā tekstā svešvārdu “apoloģētika” nākas lietot tāpēc, ka ne visai patīk tas, kas ir noticis. To vēl negribas akceptēt kā objektīvu rezultātu. Varbūt noticis ir kaut kas labs. To redzēsim nākotnē. Taču pagaidām vēl negribas pret notikušo izturēties kā pret kaut ko vēsturiski pozitīvu un vēsturiski ideālu. Tāpēc jāizvēlas pārmērīga slavināšana, apliecinot zināmu kritisku piesardzību.
   Un noticis ir, lūk, kas. Pandēmijas laikā, triviāli sakot, uz cilvēces vēsturiskās skatuves mainās planetārais līderis. Pandēmija ar savu dārgo koronavīrusu (un tas nekas, ka šis vīruss pamatā ir veterinārijas problēma) noteikti ir simbols vēsturiskam procesam. Līdzšinējā planētas līdera ASV vietā planētas līderis kļūst Ķīna. Zemes jaunais līderis ir Ķīna. Tā ir cita rase, tā ir cita kultūra, tā ir cita civilizācija. Tāpēc līderu maiņa “baltajam” cilvēkam var ne visai patikt. Nav pārliecības par eiropeīda iederību šajā svešajā organismā. Tāpēc sarunā par jauno līderi ir izvēlēts svešvārds “apoloģētika”, semantiski apliecinot šaubas, neuzticību un pat bailes par bezcerīgi fatālās bībeliskās nolemtības reālo piepildīšanos. Nav iespējams pilnā mērā priecāties par planētas līdera maiņu, un tāpēc jaunā līdera slavināšanā nav jāvairas no sliktas pieskaņas.
   Ķīna ir kļuvusi tehnoloģiskais līderis, ekonomiskais līderis, kiberuzraudzības līderis, digitalizācijas līderis. Kā asprātīgi raksta gudrs zinātājs, Rietumos nabagiem ēdienu pienes brīvprātīgie. Ķīnā to dara roboti. Rietumos elektroniskās atļaujas metro stacijās pārbauda policisti. Ķīnā to dara droni. Pandēmija Ķīnā politiski konsolidēja tautu. Pandēmija Rietumos izraisīja paniku sociuma politiskajā apziņā. Rietumos civilizētības kārta izrādījās plāna, un tā sedz tukšumu. Ķīnā civilizētības kārta izrādījās ļoti izturīga, un tā sedz stabilu garīgumu. Rietumu civilizācijas pamatā ir mīts par esamību. Ķīniešu civilizācijas pamatā ir mīts par likteni. Esamību var apmānīt, viltot, melīgi interpretēt. Likteni nevar apmānīt, viltot, melīgi interpretēt. Rietumos prece ir nauda – virtuāls realitātes simulakrs un finansu burbuļu avots. Ķīnā prece ir prece – reāli izstrādājumi.  Rietumi drukā un tirgo simulakrus. Ķīna ražo un tirgo preces. Rietumos kapitālisms ir biržās. Ķīnā kapitālisms ir rūpnīcu cehos. Rietumos valda buržuāziskās muļķības ģēniji. Ķīnā valda nacionālā elite.
   Būtu jau labi, ja Rietumos valdītu tikai muļķības ģēniji. Rietumos valda arī nacionālie noziedznieki. Starp muļķi un noziedznieku ir bīstama atšķirība.
   Lietas ir jāsauc īstajos vārdos! Latvijā t.s. cīņa pret pandēmiju ir kļuvusi humanitātes noziegums. Par to liecina statistikas demogrāfisko datu un valdības lēmumu kolosālā nesamērība. Valdības rīcība ir izvērtusies humanitātes noziegumā, izraisot ekonomisko katastrofu, veicinot bezdarbu, nemācīšanos, dīkstāvi, pašizolāciju, darba imitēšanu attālinātā formā, cilvēktiesību ierobežojumus, aizliedzot reliģiskos, sporta un garīgās kultūras pasākumus, palielinot valsts ārējo parādu un valdošajai kliķei izzogot vairākus miljardus eiro.
   2020.gada 19.aprīlī “Delfos” tika sniegts demogrāfiskais pārskats par visjaunāko periodu: “Reģistrēto mirušo skaits martā ir 2408 (!!), un tas ir par 5,2% vairāk nekā šajā laikā pērn, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. CSP atzīmē, ka mirušo skaits pēdējos divos gados nedaudz samazinās. Šā gada pirmajos trīs mēnešos reģistrēti 7 216 (!!) mirušie, kas ir par 523 mazāk nekā pagājušā gada pirmajā ceturksnī.” Savukārt tajā pašā dienā “Delfos” varēja uzzināt par Latvijā 5 (!!) mirušajiem pandēmijas visā laikā. Mirušie esot bijuši (!?) inficēti ar vīrusu. Savukārt 2020.gada 24.aprīlī “apollo.lv” raksta pilnīgi kaut ko citu:  "Par 11 no 12 mirušajiem SPKC aģentūrai LETA apstiprināja, ka viņiem ir bijušas citas hroniskas saslimšanas, bet par vienu gadījumu informācija vēl tiek precizēta".
   Latvijā karantīna un citi pasākumi ir pilnīgi neadekvāti pandēmijas nodarītajam. Pandēmijas aizsegā valdošās kliķes rīcība ir veicinājusi jaunus organizētās noziedzības “projektus”, pilnīgi nepamatotu miljonu sadali medijiem u.c. Pat katoļu baznīca cer tikt pie miljoniem pandēmijas laikā. Par valdošās kliķes debilitāti liecina pandēmijas sakarā aizņemtās naudas novirzīšana nevis medicīnai un veselības aizsardzības iestādēm, bet gan ceļu būvei, masu kultūras pasākumu organizatoriem, pašvaldībām, cietuma un izklaides centru būvēšanai. Naudas izzagšanā pat atcerējās zinātni: "Dzintars paskaidroja, ka šogad papildu pieci miljoni zinātnes programmai Covid-19 apkarošanai paredzēti pētījumiem (!?), medicīnā, inženierzinātnēs (!?), sociālajās zinātnēs (!?), ekonomikā (!?)." Bet tā jau ir pilnīgi debila pieeja!
   Latvijā ir kardināli izjaukta ierastā dzīves kārtība visai sabiedrībai. Tam noteikti ir milzīgas negatīvas sociāli psiholoģiskās sekas, jo apdraudēti ir cilvēka eksistenciālie pamati – eksistences līdzekļu ieguve, darbs, mācības, komunikācija ar līdzcilvēkiem. Cilvēks ir sociālā būtne. No līdzcilvēkiem izolēts cilvēks ātri garīgi sabrūk un strauji iet bojā. Valdošās kliķes humanitātes noziedznieki acīmredzot ir tik aprobežoti, ka viņiem nav nekādas sajēgas par cilvēka būtību un cilvēka eksistenciālajiem nosacījumiem.
   Destruktīvie antropoloģiskie procesi latviešu biomasā ir neatgriezeniski. Fukujamas “The End of History precīzi raksturo latviešu stāvokli. Latvieši nekad vairs nebūs tauta, latviešiem nekad vairs nebūs suverēna valsts, latviešu esamības sociāli un materiāli empīriskie procesi nekad vairs nebūs atbilstoši veselajam saprātam, racionālismam un elementārai loģikai, kā arī atbilstoši humānisma, cilvēku tiesību morāli tikumiskajām, tiesiskuma un taisnīguma normām. 2018.gada 6.oktobrī latviešu pilnā mērā apzināti ievadītais debilitātes laikmets turpināsies un nekāds spēks, nekādi forsmažori notikumi (epidēmijas, pandēmijas, kari) latviešu biomasu neatgriezīs uz Homo sapiens vēsturiski tradicionālā ceļa. Debilitāte visaptveroši nostiprināsies un progresēs jaunos formātos, dziļā perifērijā nostumjot saprātīgos indivīdus, kuriem pat nebūs margināla loma, jo viņiem nebūs pilnīgi nekādas nozīmes dzīves īstenībā. Latviešu biomasas politiskā vara un visa veida organizatorisko struktūru pārvalde arī turpmāk sastāvēs vienīgi no neadekvātiem tipiem, kā tas ir jau tagad parlamentā, valdībā un valsts iestādēs. Visur arī turpmāk būs tādi “cilvēki 2.0” jeb "postcilvēki" kā nācijas debilais tēvs, Mūrniece, Beitnere, Kariņš, Bordāns, Pabriks, Pūce, Ģirģens, Vitenbergs, Rinkēvičs, Šuplinska, Petraviča, Reirs, Gerhards, Viņķele, Kaimiņš, Gobzems, Dombrova u.tml.
   Kariņš lielījās: “Covid-19 izplatība Latvijā tiek mērķtiecīgi kontrolēta”. Skaidrs, ka tā var teikt tikai nelabojams idiots, debilitātes laikmeta reprezentants. Psihiski veseliem cilvēkiem nemēdz būt nemērķtiecīga kontrole. Psihiski veseliem cilvēkiem jebkura kontrole pati par sevi ir mērķtiecīga darbība. Tas, pirmkārt. Otrkārt, psihiski veseli cilvēki zina, ka nespēj kontrolēt epidēmijas izplatību. Cilvēki spēj vienīgi dažādā veidā ierobežot epidēmijas izplatību, bet nevis kontrolēt epidēmijas izplatību. Psihiski veseli cilvēki saprot, ka kontrolēšana ir voluntāra darbība – savas gribas uzspiešana, un epidēmijai (tās imanentajiem procesiem) cilvēki nevar uzspiest savu gribu.
   Viens no iemesliem, kāpēc latvieši ir zaudējuši tautas statusu un suverēno valsti, ir tas, ka latviešu dzīvē idiotija, debilitāte ne vien nesastopas ar pretestību, bet tiek konsekventi atbalstīta. Ja tā nebūtu, vai tad tādi kā Kariņš varētu kļūt EP deputāti, Saeimas deputāti, premjeri, ministri? Ja tā nebūtu, vai tad valdībā varētu iekļūt pilnīgi nepiemēroti tipi?
   Ar Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa rīkojumu izveidota attīstības grupa tautsaimniecības stimulēšanai ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga  vadībā. Visi ir laimīgi! Viss būs labi! Attīstības grupa ekonomikas stimulēšanai ir pareizās rokās: "Vitenbergs dzimis 1985.gadā. 2018.gadā Vitenbergs no partijas “KPV.LV” tika ievēlēts par 13.Saeimas deputātu. Vitenbergam līdz šim bijusi pieredze privātajā sektorā. Pirms ievēlēšanas Saeimā viņš bija lielo klientu pārdošanas vadītājs uzņēmumā SIA “Lietas MD”, kas darbojas svaigu augļu un dārzeņu vairumtirdzniecības nozarē ar zīmolu “Augļu serviss”. 2005.gadā Vitenbergs ieguvis tūrisma gida izglītību Latvijas Kultūras koledžā, bet 2008.gadā Liepājas Pedagoģijas akadēmijā ieguvis bakalaura grādu tūrisma vadībā. 2019.gada janvārī Vitenbergs tika iecelts par Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītāju. 2020.gada aprīlī Vitenbergs tika iecelts ekonomikas ministra amatā, stājoties iepriekšējā ekonomikas ministra Ralfa Nemiro (KPV LV) vietā, kurš 2020.gada martā zaudēja pielaidi darbam ar valsts noslēpumu un līdz ar to arī ministra amatu."
   Kurā valstī vēl par tās ekonomisko izaugsmi rūpējas tūrisma gids bez darba pieredzes savā izglītībā? Šis dauna partijas cēlmetāls pat nav ekskursijas vadījis! Kurā zemē vēl var burtiski no ielas bez nopietnas izglītības, valstiskām zināšanām un pieredzes, inteliģences un intelekta iekļūt parlamentā un pēc dažiem mēnešiem iesēsties ekonomikas ministra krēslā? Tas taču ir labi zināms, ka tūrisma gidu u.tml. studiju programmas izvēlas indivīdi, lai izvairītos no matemātikas, ekonomikas, fizikas, socioloģijas, politoloģijas, filosofijas, vēstures un citu “smagu” priekšmetu apgūšanas. Liepājas universitātes tūrisma vadības studiju programmā tik tikko minētie “smagie” priekšmeti nav atrodami. Visticamākais, cēlmetāls nemaz nezina, kas tas ir par zvēru “ekonomika”.
   Interesanti, ko darīs planētas jaunais līderis ar tādām zemēm kā Latvija? Kā ķīnieši izturēsies pret latviešu biomasas dažāda veida garīgo un morālo traumatismu? ASV neiejaucās latviešu valstiskajās, politiskajās muļķībās un masveida organizētajā noziedzībā (ikdienas valodā – masveida zagšanā). Iejaucās tikai banku sfērā, jo kādu laiku Rīgas bankās bija vairāk dolāru nekā Ņujorkas bankās. Nepārspīlēju! Par to pirms dažiem gadiem priecīgi ziņoja Latvijas mediji.
   Vai ķīnieši arī necentīsies apvaldīt latviešu politiskās, valstiskās muļķības un masveida zagšanu? Vai tas vispār ir ar “mīksto” spēku apvaldāms? Vai to var izdarīt bez augstākā soda mēra masveida pielietošanas un bez masveida izolācijas “Baltajā gulbī”?
             

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru