ceturtdiena, 2019. gada 12. decembris

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda   Tas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus. Lembergs neapšaubāmi ir LKP/VDK morālais kastrāts. Taču atšķirībā no citiem morālajiem kastrātiem (piem., Rīgas lielāko zagli “20%”) viņā ir kaut kāds nacionāli patriotisks gēns. Viņš nepārtraukti kritizēja valdību, izteica gudrus priekšlikumus un faktiski visus 30 gadus valdošajā kliķē vienīgais apliecināja valstisku kompetenci, kura nekad nav bijusi tiem mēsliem, kuri tēloja un šodien tēlo deputātus. ministrus, premjerus, valsts prezidentus.
   Latviešu politiskajiem izdzimteņiem ir radusies lieliska iespēja atriebties politiski un valstiski gudrajam Lembergam. Latviešu izdzimteņi pastrādā jaunu noziegumu, jo runa nav par kriminālā kapitālisma un noziegumu brīvības likvidēšanu, bet runa ir tikai par nelietīgu izrēķināšanos un tieksmi pašiem tikt pie treknas siles.
   Ar Latvijas lepnumu kriminālo kapitālismu noziegumu brīvībā 2019.gada nogalē notiek kaut kas radikāli jauns - "revolucionārs". Kas tieši notiek, būs redzams vēlāk. Pašlaik droši var pateikt tikai to, ka kriminālais kapitālisms saglabāsies, latviešu zagšanas prieki saglabāsies, intelektuālā un morālā degradācija saglabāsies, tautas viepļi joprojām būs pie varas, "nācijas tēvs" turpinās baroties ar bezmaksas ēdienu un regulāri iepriecināt “kultūrnāciju” ar glamūrīgu pseidointelektuālismu, "Delfi", "Satori" arī turpmāk piesmirdinās sabiedrības prātu un sirdi.
   Ļoti iespējams, ASV grib Latviju efektīvāk izmantot šovinistiski maniakālajā tieksmē bendēt Krieviju, kura saglabā relatīvu patstāvību un nevēlas izpildīt Baltā nama pavēles. Arī šoreiz viss risinās tāpat kā vienmēr - latviešu mēsli cītīgi iesaistās citu zemju valdnieku “projektos”. Lemberga apgalvojums par ASV izmantošanu vietējās iekšpolitiskajās batālijās ir tikai daļēji pareizs. Melnie bordāni, kariņi, leviti nevis voluntāri diktējoši izmanto ASV, bet gan ļauni izmanto ASV stratēģiskos “projektus”, lai realizētu savas zemcilvēku intereses. ASV nav tā valsts un anglosakši nav tā etniskā formācija, kura sevi ļaus izmantot kaut kādiem bušmeņiem pie Baltijas jūras. ASV dara visu, lai novājinātu Krieviju. Latvija kā pierobežas teritorija, neaizsalstošu ostu zeme, visdažādāko labumu (ieroču, narkotiku, nelegālo migrantu, naudas atmazgāšanas) eirāziskā tranzīta maģistrāles būtisks komponents un gala punkts ir ASV interešu centrā. ASV sagrāva Krievijai kalpojošās Rīgas bankas, tagad Latvijā sagraus visu pārējo, kas var kalpot Krievijai un traucēt sankciju realizāciju pret Krieviju.
   Latvija un latvieši nevienam neinteresē! Un tas ir pašu nopelnīts stāvoklis. Tautu, kura neciena brīvību, ienīst savus gudrākos un godīgākos cilvēkus, mīcās zem Saules bez pašcieņas, gatava laizīt jebkuru varu, nevienam negribēsies sargāt no visa ļaunā un degradējošā, ar ko ir bagāta "baltā" rase griezīgi dārdošajā bojāejas laikmetā.
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru